ویدئو: افتتاح استادیوم پارس شیراز با حضور رییس جمهور

با بهره برداری از چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور، شرایط میزبانی بازی های بین المللی برای ایران مهیا شد. به گزارش شیراز1400 به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، وزیر ورزش و جوانان در افتتاح ورزشگاه پارس شیراز گفت: احساس غرور می کنم ورزشگاه زیبای پارس با ظرفیت 50 هزارتماشاگر و صرف هزینه ای بالغ بر 750 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
سلطانی فر با اشاره به این که این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور است گفت: در زمان روی کارآمدن دولت تدبیر و امید 50 درصد این ورزشگاه ساخته شده بود و خدا را شاکریم که در مدت سه سال و نیم این ورزشگاه به بهره برداری رسید .
وی گفت: با داشتن چهار ورزشگاه استاندارد در کشور این ظرفیت ایجاد شده است که بتوانیم میزبان بازی های بین المللی باشیم ضمن این که برای میزبانی مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در سال 2023 کاندیدا شده ایم .
سلطانی فر افزود: تلاش می کنیم سرعت توسعه امکانات ورزشی در کشور را زیاد کنیم زیرا با ایجاد اماکن ورزشی بیشتر جامعه ای سالم خواهیم داشت .
وزیر ورزش و جوانان گفت: استان فارس ظرفیت های زیادی در ورزش دارد که می توان به قهرمان پارالمپیک و المپیک اشاره کرد و در سال های گذشته تیم های خوبی در لیگ برتر فوتبال داشت و هم اینک هم تیم های فجر سپاسی، برق شیراز و قشقایی در لیگ های دسته های پایین تر حضور دارند و باید تلاش کنند به لیگ برتر بازگردند.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

14 نظر

 1. رضا

  شما رو به خدا فقط به قیافه اون ریس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی نگاه کنید که چطور داره با ذوق از این میگه که کل تجهیزات این استادیوم از جمله صندلی ها در داخل کشور و به دستِ متخصصین داخلی(!!) تولید شده! بابا خجالت بکش. خب برای همینه که کیفیت نهاییه ورزشگاه اینطور شده! برای همینه که صندلیای ورزشگاه شده بزرگترین پاشنه آشیلش و همه دارن بهش می خندن! اونوقت تو از دستانِ توانمند متخصصان داخلی میگی؟! حمایت از تولید داخل فقط وظیفه شیرازه؟ چرا تو شهر سوگلیه مشهد و اونم توسط نهاد حکومتی ای مثل آستان قدس از تولید داخلی حمایت نمیشه؟ چرا اونها 80 درصد تجهیزات استادیوم امام رضا، از پارچه سقف گرفته تا اسکوربود و تاسیاست و صندلی ها رو از خارج وارد کردن؟ مگه نگفتید متخصصان و تولیدگرانِ داخلی توانمند هستند؟!! نتیجه ش رو هم داریم می بینیم که امام رضا با تجهیزاتِ خارجی(غربی) سر و شکل شکیل گرفته و ورزشگاه پارس با تجهیزات ایرانی انگار خورده تو سرش و بی ریخت و زشت شده! اگه با تولیداتِ داخل می شد استادیومِ مدرن ساخت، هیچوقت آستان قدس نمی رفت دست با مانِ شرکتهای اروپایی بشه! اون سی میلیارد بودجه ای که چند ماه پیش تزریق شد رو چیکار کردی جناب رئیس شرکت تجهیز و توسعه؟ چرا انقدر خوشحالی از حمایت از تولیداتِ داخلی؟! برات سود داشته؟ به جای اینکه سی میلیارد رو خرج خرید مصالح و تجهیزات مرغوب برای استادیوم بکنی، به بهانه حمایت از تولید داخل رفتی 7 – 8 میلیارد آت و آشغال برای استادیوم خریدی و هزینه کردی و باقیِ پول رو زدی به جیبِ خودت و دوستانِ ریز و درشت؟! لعنت بر این وضع و لعنت بر امثالِ تو که با خیانت به این ملت دارین خونشون رو توی شیشه می کنید.

  پاسخ
 2. فرهاد

  متاسفانه پروژه های عمرانی شیراز شده محلی برای مانورهای تبلیغاتی مسئولین. اون از افتتاح مضحک راه آهن در زمان دولت احمدی نژاد و این هم افتتاح های اخیر!!!!!!!

  پاسخ
 3. علی

  خداخیری به این دولت بده که لااقل به مرز بهره برداری وساخت نودوهشت درصدی رسونداین ورزشگاهو دولتهای قبلی که متاسفانه اومدندو رفتند هیچکدومم دستی به این استادیوم نزدنداین ورزشگاه ده تاشاخک سقفشو چادرش مونده که اونم بزودی ودرعرض یکماه اینده نصب خواهند شد مهم ترین قسمتای ورزشگاه که شامل چمنو سیستم هیتینگشو رختکناهو اتاقهای داورانو خبرنگارانو اتاق تست دوپینگو رویسهای بهداشتی ومحوطه بیرونی بود که خداروشکرتکمیل شدند

  پاسخ
 4. حمید

  این ورزشگاه نیست.خیلی مونده تموم بشه.بیچاره مردم شیراز که به بهانه انتخابات بهشون بقبولونن که دارن به شهرشون رسیدگی میکنن.رسیدگی به پایتخت فرهنگ ِ ایران و دنیا گناهِ.برن به مشهد و اصفهان و تبریز و تهران برسن عین ثواب هستش.کدوم پروژه درستی توشیراز دیدیم که این دومیش باشه.اون از قطار .مترو هم که ریزش کرد نزدیک بازار.اینم ورزشگاه دو طرفشو خالی درست کردن به اسم مدل و کاور سقفش هم که نصفه که بتونن بیشتر پول بیت المال یغما ببرن.حالا رییس جمهور تمجید میکنه از غارت بیت المال در نزدیکی انتخابات.

  پاسخ
 5. حمید

  کجا افتتاح شده.این که تو تصویر فقط اون سمتش که درست شده نشون میدن اون سمت دیگه قسمت بالاشو نشون نمیدن.اطرافش هم که انگار برهوت.چقدر دروغ میگن.واقعا ملت شیراز اینقدر ساده هستن که نزدیک انتخابات از دستاوردهای رییس جمهور (اونم در استانه انتخابات)متعجب بشن.اینکه دستاورد نیست بعد بیست و اندی سال ورزشگاه کمترازنصفه نیمه. حیف این شهر که زبانشو فرهنگش ابروی کشور و ملت ایران در دنیاهست.اما مسیولان نظام اینجور به ابادانی این شهر بی توجه هستن و اینجوری فرق میزارن بین شیراز با اصفهان و تهران ومشهد و تبریز.معلوم که تو دنیا از همشون اسم دارترِ.

  پاسخ
 6. مهران

  چرا این استادیومهارو ناقص میسازین خسته شدیم فاز 1 و 2 کردید کجای دنیا اول افتتاح میشه بعد ساخته میشه هنوز سقفش مونده.چادر نقش جهانم تموم نشده با این استادیومهای ناقص میخوان میزبان جام ملتها هم باشن

  پاسخ
 7. مهران

  چرا به زیبا سازی ورزشگاه نمیرسید و از رنگهای قرمز و بنفش استفاده نمیشه لااقل به دیوار ها رنگ بزنید بتونی نباشه خسته شدیم از رنگهای سفید و کرم که دل آدم میزنه

  پاسخ
 8. آرش شیرازی

  هی میگن کیفیت رو فدای سرعت نمیکنیم بعدش اومدن همین جوری الکی طرح صندلی های ورزشگاه پارس رو پیاده کردن چون فقط فقط افتتاح ورزشگاه مهم بودو بس!
  آخه طرح صندلی افتضاح تر از اینم پیدا میشه؟!؟

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *