ثبت نام استخدام در دستگاه های اجرایی فارس فردا آغاز می شود

ثبت نام برای شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فارس از سه روز دیگر آغاز می شود. به گزارش شیراز۱۴۰۰، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه فارس با اعلام این خبر به سرویس اقتصادی «خبرجنوب» گفت: افرادی که مایل به شرکت در این آزمون استخدامی هستند از ۱۱ تا ۱۷ مهرماه می‌توانند با مراجعه به سایت www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
احمدعلی افکاری با یادآوری آنکه این آزمون قرار بود در ۱۹ شهریورماه برگزار شود، افزود: آزمون قبلی به دلیل نداشتن عدالت جنسیتی به دستور رئیس جمهور متوقف شد و به زمان دیگری موکول گردید. وی گفت: این آزمون با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای بانوان، ۲۸ آبان ماه برگزار خواهد شد و متقاضیان از یک‌شنبه هفته آینده به مدت یک هفته فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
این مسئول بیان داشت: همچنین افرادی که در مردادماه برای شرکت در آزمون لغوشده مذکور ثبت نام کرده اند در این یک هفته می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. این افراد دیگر نباید وجهی برای ثبت نام پرداخت کنند و با وجوه پرداختی قبل می توانند در آزمون آبان ماه شرکت نمایند.افکاری گفت: در آزمون آتی، ۳۰۰ ردیف جدید شغلی علاوه بر ردیف های شغلی سابق برای بانوان ایجاد شده است.
معاون سازمان برنامه و بودجه فارس اظهار داشت: افرادی که مایل به استخدام در آموزش و پرورش هستند نیز می توانند در مهلت قانونی مذکور برای ثبت نام اقدام کرده و در آزمونی که اواخر آبان ماه برگزار می شود شرکت نمایند.
به گفته وی، در این آزمون علاوه بر استخدامی های دستگاه های اجرایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هزار نفر نیز برای وزارت آموزش و پرورش انتخاب خواهند شد.
افکاری یادآور شد: در آزمون قبلی، سهمیه استخدامی فارس ۹۸۲ نفر بود که البته با تغییرات ایجادشده هنوز سهمیه استان در آزمون جدید استخدامی معلوم نیست.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *