ورزش فارس،

از لیگ 3 تا چند مدال آور المپیکی!

مدیرکل ورزش وجوانان فارس گفت: فارس شایستگی حضور چند کشتی گیر در المپیک ژاپن را دارد که باید از امروز برای این مهم برنامه ریزی شود.اما مردم فارس اجالتاً توقعشان از جناب مدیر کمتر است و چند مدال آور المپیک از فارس نخواستند. همین که فکری به حال وضعیت تحقیر آمیز کنونی ورزش فارس شود کفایت می کند.

حیدرعلی کامیاب در دیدار با کشتی گیران اعزامی به مسابقات جهانی گرجستان تاکید کرد: استان فارس شایستگی این را دارد که در رقابت های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن چندین کشتی گیرمدال آور داشته باشد، باید هم اینک برنامه ریزی کنیم و با سرمایه گذاری بر روی نوجوانان و جوانان با تیمی بسیار قوی و باانگیزه روانه المپیک ژاپن شویم.
به گزارش شیراز 1400 به نقل از تابناک فارس:جناب کامیاب کاملا درست گفتند!فارس نه فقط در کشتی بلکه در بسیاری از ورزش ها باید بسیار بهتر ازین باشد.
اما مردم فارس اجالتاً توقعشان از جناب مدیر کمتر است و چند مدال آور المپیک از فارس نخواستند.
همین که فکری به حال وضعیت تحقیر آمیز کنونی ورزش فارس شود کفایت می کند.
بهتر است فعلا فکری برای تیم های فارس بکنیم که در لیگ های 2 و 3 برای ماندن دست و پا می زنند.انشاء الله در دهه های آتی فارس هم خواهد توانست چند مدال آور المپیکی داشته باشد.
کامیاب افزود: اداره کل ورزش و جوانان فارس برنامه ویژه ای برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و رقابت های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن دارد تا ورزشکاران مدال آور بیشتری دراین دو رویداد مهم ورزشی داشته باشیم.
>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. پیرخرابات

    باور کنید درجواب این افاضات صدتا جواب دارم ولی اوضاع اینقدر خرابه که سکوت کنم بهتره..
    اینا احتمالا بخاطر پست و مقام که خودشونم باور ندارن چجوری بهش رسیدن، فعلا جوگیر شدن!

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *