تجلیل از امید نورزی در شیراز

43679سید محمدعلی افشانی استاندار و حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس طی مراسمی از امید نوروزی به واسطه کسب سهمیه المپیک، تجلیل کردند.

به گزارش شیراز 1400 به نقل از ایسنا منطقه فارس، در حاشیه ضیافت شام استاندار فارس و مدیرکل ورزش و جوانان فارس که به مناسبت حضور تیم ملی کشتی فرنگی در هتل همای شیراز برگزار شد، از امید نوروزی تجلیل شد.

عضو تیم ملی کشتی‌فرنگی جمهوری اسلامی در سخنان کوتاهی گفت: از اینکه اعضای تیم ملی کشتی فرنگی را در شهرم میزبانی می‌کنم بسیار خشنود هستم.

امید نوروزی گفت: امیدوار هستم که در رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 شیراز که در محله من، دروازه کازرون شیراز، برگزار می‌شود، تیم ملی جمهوری اسلامی عنوان قهرمانی را کسب کند.

وی با بیان اینکه تمام کشتی‌گیران، با تواضع نسبت به بزرگان ادای احترام کرده و می‌کنند، گفت: ما همیشه دعا می‌کنیم که سایه بزرگان و پیشکسوتان از سر ما کوتاه نشود.

نوروزی با تاکید براینکه تمام ملی‌پوشان کشتی‌فرنگی ایران به دعای مردم نیاز دارند، گفت: امیدوارم در رویداد جهانی رو سفید و با انرژی مضاعف راهی المپیک ریو شویم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم استاندار فارس با اهداء یک دستگاه خودرو پژو پارس، از امید نوروزی به واسطه کسب سهمیه المپیک قدردانی کرد.

براساس این گزارش، استاندار فارس همچنین با اهداء هدایایی از کشتی‌گیران و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز قدردانی کرد.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. رضا

    گرچه لیاقت ورزشکاران ما بسیار بیشتر از اینهاست ولی حرکت بسیار خوب و ارزشمندی توسط استاندار صورت گرفت و روحیه کشتی گیرها رو بالا برد
    به امید اینکه این کارها همیشه انجام شود

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *