ویدئو : نمایش ۲۰ فیلم در هجدهمین جشنواره فیلم فجر فارس

هجدهمین جشنواره فیلم فجر در شیراز از یازده بهمن آغاز به کار می کند. به گزارش شیراز۱۴۰۰ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت : برگزاری جشنواره امسال به مجموعه فرهنگی سینمایی هنر شهر آفتاب واگذار شده است .

رنجبر افزود: امسال در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجموعه فرهنگی سینمایی هنر شهر افتاب و پردیس سینمایی گلستان در سه بخش سودای سیمرغ، نگاه نو و سینما پروانه که کودک و نوجوان پخش فیلم خواهیم داشت.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: مراسم افتتاحیه جشنواره ۱۱ بهمن ماه برگزار می‌شود و از  ۱۲ تا ۲۲ بهمن بیست فیلم از فیلم‌های اصلی برنامه به روی پرده خواهد رفت.
محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت: تلاش کردیم بهترین فیلم‌های جشنواره را میزبان باشیم که مخاطبین شیرازی این فیلم‌ها را از دست ندهند.
وی افزود: در جشنواره شیراز در مجموع ۶۵ اکران در نظر گرفته شده و در تلاش هستیم آن را به ۷۵ اکران برسانیم.
خباز گفت: بر این اساس هر روز دو اکران در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد، ۴ اکران در مجموعه فرهنگی سینمایی هنر شهر آفتاب و یک اکران در پردیس سینمایی گلستان خواهیم داشت و ۲۸ هزار صندلی سینما ظرفیت اسمی جشنواره خواهد بود.
مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز گفت: سایت اینترنتی ایران تیک ، سامانه فروش بلیط‌های جشنواره است و با توجه به استقبال مردم برای هرهجدهمین جشنواره شخص با کد ملی خرید بیش از ۴ بلیط ممکن نخواهد بود.
خباز گفت: ساعت اکران فیلم‌ها در تالار حافظ ۱۸ و ۲۱ و در هنر شهر آفتاب سالن نارنجی ۱۹ و ۲۱، سالن آبی ۱۸ و ۲۰ و پردیس گلستان ساعت ۲۱ است.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *