مجموعه تولیدی پنل‌های خورشیدی در شیراز آغاز به‌کار می‌کند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: به‌زودی بهره‌برداری از مجموعه صنعتی تولید کننده صفحات و پنل‌های خورشیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، شاپور قنبری عصر یکشنبه ۱۸ تیرماه افزود: مجموعه تولید کننده پنل‌های خورشیدی ایجاد شده در شهرک بزرگ صنعتی شیراز، بزرگترین مجموعه تولیدی این محصول در جنوب کشور محسوب می‌شود.

وی با تصریح اینکه این طرح در روزهای آینده با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح خواهد شد، حجم سرمایه گذاری این طرح در فاز اول را حدود۳۰۰ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ با مشارکت بانک حکمت ایرانیان ساخته شده است .

قنبری با بیان اینکه توان تولید این کارخانه در فاز اول، تولید صفحات و پنل‌های خورشیدی ۱۳۰مگاواتی است،‌ گفت: این ظرفیت در طرح‌های توسعه به بیش از ۲۵۰ مگاوات افزایش می‌یابد .

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اشتغالزایی این طرح را ۳۰ نفردر هرشیفت کاری اعلام و اضافه کرد: با تولید در سه شیفت کاری، برای حدود ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *