گزارش تصویری : آخرین روند ساخت استادیوم ۵۰ هزار نفری پارس شیراز – دی ۹۵

آخرین روند ساخت استادیوم ۵۰ هزار نفری پارس شیراز

>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

10 نظر

 1. رضا

  ممنونم.
  اطلاعی دارید که آیا سایبان سمت مقابل برای افتتاح ورزشگاه ساخته میشه یا می افته برای فازهای بعدی؟

  مورد پسند رای دهندگان، موافق یا مخالف: Thumb up 9 Thumb down 1

  پاسخ
 2. Yaşarken

  چرا اینقدر طرح و رنگ صندلی ها زشت و بیریخته؟؟ حیف سازه ای به این زیبایی نیست؟ این از یادگار ما هم بدتره که، مثل اینکه فعلاً فقط خوزستانی ها دارند استادیوم خوب میسازند

  موافق یا مخالف: Thumb up 4 Thumb down 10

  پاسخ
  1. شهر راز

   یقینا این پروژه از لحاظ سازه ای و زیبایی بنا بسیار بهتر از پروژه ای مثل یادگار امام هست، و همچنین از ورزشگاه های آزادی و نقش جهان هم یقینا زیباتره، البته رنگ صندلی ها سلیقه ای هست و نمیشه با سلیقه ی شخصی سنجید و همچنین باید منتظر تکمیل کامل پروژه ماند و بعد قضاوت کرد.
   ولی مهندسی و زیبایی این بنا بحدی هست که بگم ورزشگاه یادگار امام درحد مقایسه با این پروژه نیست و ورزشگاه خوب هم صرفا به صندلی زیبا نیست! ولی صندلی زشت میتونه یکی از جنبه های نازیبایی کل ورزشگاه بشه، در هر صورت قبول دارم که ورزشگاه های فولاد، پارس شیراز، امام رضا در حال حاضر بهترین ورزشگاه های ایران هستند.

   موافق یا مخالف: Thumb up 3 Thumb down 0

   پاسخ
  2. مهدی

   مگه استادیوم خوب به صندلی های قشنگه؟ استادیوم خوب به سازه ی خوب هست، همون چیزی که شما خوب بودنش رو تصدیق کردی یعنی سازه. ولی حقیقتا از نظر سازه و ظرافت اجرا این استادیم پارس شیراز در ایران شاید بشه گفت بی نظیره. و توی استادیوم های بزرگ و هم رده ی خودش رقیب نداره، ولی از نظر ظرافت اجرا و زیبایی میشه گفت استادیوم های مشهد و فولاد اهواز رقبای قابلی برای ورزشگاه پارس هستند. که البته هردوی اونها زیر ۳۰ هزار نفر هستند.

   موافق یا مخالف: Thumb up 3 Thumb down 1

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *