گزارش تصویری : طرح کاشی شکسته بزرگراه دکتر حسابی (۲)

طرح کاشی شکسته حاشیه بزرگراه دکتر حسابی به وسیله سرکار خانم تهرانی، بانوی هنرمند شهرمان به اجرا درآمده است. نام این اثر “اینجا ،زندگی قدم میزند” است.

عکس : امین آل شمس


>

نظرات حاوی توهین، افترا، غیرمرتبط با عنوان مطلب و نگاشته شده به صورت انگلیسی تایید نخواهند شد. در صورت نیاز به "بحث آزاد" از منوی بالای سایت مراجعه کنید.

telegram

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. Reza

  شیراز و آب رکنی این باد خوش نسیم…..عیبش مکن که خال رخ هفت کشور است

  مورد پسند رای دهندگان، موافق یا مخالف: Thumb up 14 Thumb down 0

  پاسخ
 2. علیرضا

  خداکنه ای زیبا سازی ها ادامه داشته باشه تا شهر یعنی خانه ما زیباتر شود

  مورد پسند رای دهندگان، موافق یا مخالف: Thumb up 8 Thumb down 0

  پاسخ
 3. امیر کامیار

  همه دیوارهای شهر باید به این شکل و طرح‌های مشابه بدنه سازی بشه. ضمنا نورپردازی از کف به بدنه حتما باید همراه طرح باشه که در شب هم درخشش زیبایی‌ داشته باشه.

  مورد پسند رای دهندگان، موافق یا مخالف: Thumb up 9 Thumb down 0

  پاسخ
 4. فرهاد

  امین جان با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی به نظر من بلوار دکتر حسابی که مجموعه ای از بی نظمی و هرج و مرج هست را نمی توان بزرگراه نامید و این بلوار از حداقل استانداردهای لازم برای بزرگراه بودن محروم است. در پایان به خاطر این تصاویر زیبا سپاسگزارم

  موافق یا مخالف: Thumb up 5 Thumb down 3

  پاسخ
  1. کامران

   هرج و مرج و فرهنگ غلط رانندگی ملاک بلوار یا بزرگراه بودن نیست . این بزرگراه تقریبا از جلوی ورودی شهرک ارین و پمپ بنزین بعد از ان استاندارهای بزرگراه را دارد مسیر کندرو با ۲ باند و تقاطعهای غیر همسطح . اگه شما این رو با بزرگراه حقانی و بزرگراه رسالت شرقی تهران مقایسه کنین به استاندرادهای بزرگراه دکتر حسابی پی میبرید. علت اینم که هنوز اسمش بلوار هست از بیسوادی مسئولین شهرداری هست که فرق بلوار و خیابان و بزرگراه رو نمیدونن. هنوز مسئولین میگن بلوار محلاتی و حسیی الهاشمی و در تابلوهای راهنمای شهری هم زده بلوار.

   موافق یا مخالف: Thumb up 2 Thumb down 0

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *